Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 13.05. 2017
Prihlášky do: 10.05. 2017
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 31

Názov: Kalex Rekreant 2017
Mesto: Zlaté Moravce
Kontaktná osoba: Jaroslav Mikláš, , tenisrekreant@gmail.com, 0905 426 251
Dôležité informácie:

Usporiadateľ: TENISREKREANT
Miesto konania: Zlaté Moravce Továrenská 26, 953 01
Počet dvorcov: 7 /4+3/ – povrch Antuka
Kategórie, disciplíny: dvojhra muži (bez vekového obmedzenia, štandardná rekreačná úroveň)
Štartovné: 25,- € vopred na bankový účet SK61 0900 0000 0000 3120 0507 (v správe pre prímateľa uviesť meno hráča)
                  platba na mieste je 30,- €
Raňajky, obedové menu a pitný režim budú zabezpečené, organizátor zabezpečuje tenisové lopty, trofeje pre víťaza a finalistu oboch pavúkov a 2 tretie miesta v hlavnom pavúku.
Spôsob hry: Hlavný pavúk a finále útechy sa budú hrať na 2 víťazné sety (3.set supertierbreak do 10), útecha sa bude hrať na 1. set.. Každý hráč má garantované odohratie minimálne troch setov.
Prezentácia: od 7:45 h, individuálne podľa časového harmonogramu, najneskôr však 10 minút pred začiatkom svojho zápasu
Viac informácií: Rozpis súťaže a www.tenisrekreant.sk   

VÝSLEDKY:  hlavný pavúk,  útechový pavúk  

 

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
13. 05. 2017 2-hra Dudáš Ján 1964 Kosut Marian 1972 1:2
13. 05. 2017 2-hra Pršan Martin 1979 Dudáš Ján 1964 0:2
14. 05. 2017 2-hra Orság Dušan 1957 Porubský Roman 1965 0:2
14. 05. 2017 2-hra Orság Dušan 1957 Salay Jakub 1990 2:0
13. 05. 2017 2-hra Horvát Martin 1990 Stojovic Marko 1977 0:2
13. 05. 2017 2-hra Javorský Miloš 1985 Stojovic Marko 1977 0:2
13. 05. 2017 2-hra Horvát Martin 1990 Salay Jakub 1990 2:0
13. 05. 2017 2-hra Benc Jan 1978 Stojovic Marko 1977 0:2
13. 05. 2017 2-hra Fillo Anton 1991 Javorský Miloš 1985 0:2
13. 05. 2017 2-hra Minar Roman 1979 Salay Jakub 1990 0:1
13. 05. 2017 2-hra Horvát Martin 1990 Sula Timotej 2000 2:0
13. 05. 2017 2-hra Danter Zoltan 1979 Benc Jan 1978 0:2
13. 05. 2017 2-hra Sula Timotej 2000 Varga Juraj 1986 2:1
13. 05. 2017 2-hra Kosut Marian 1972 Béreš Juraj 1983 2:0
13. 05. 2017 2-hra Kamensky Radovan 1972 Kosut Marian 1972 0:2
13. 05. 2017 2-hra Béreš Juraj 1983 Porubský Roman 1965 2:0
13. 05. 2017 2-hra Dudáš Ján 1964 Kordoš Vladimír 1978 2:0
13. 05. 2017 2-hra Pršan Martin 1979 Mikláš Jaroslav 1965 2:0
13. 05. 2017 2-hra Kosut Marian 1972 Javorský Miloš 1985 2:0
13. 05. 2017 2-hra Kamensky Radovan 1972 Konečný Ivan 1984 2:1
13. 05. 2017 2-hra Horvát Martin 1990 Béreš Juraj 1983 0:2
13. 05. 2017 2-hra Vlnka Juraj 1979 Kordoš Vladimír 1978 1:2
13. 05. 2017 2-hra Stojovic Marko 1977 Dudáš Ján 1964 0:2
13. 05. 2017 2-hra Šulovský Ján 1981 Mikláš Jaroslav 1965 1:2
13. 05. 2017 2-hra Kosut Marian 1972 Minar Roman 1979 2:1
13. 05. 2017 2-hra Konečný Ivan 1984 Benc Jan 1978 2:0
13. 05. 2017 2-hra Béreš Juraj 1983 Fillo Anton 1991 2:0
13. 05. 2017 2-hra Vlnka Juraj 1979 Danter Zoltan 1979 2:0
13. 05. 2017 2-hra Varga Juraj 1986 Dudáš Ján 1964 0:2
13. 05. 2017 2-hra Szabóová Agáta 1989 Šulovský Ján 1981 0:2
13. 05. 2017 2-hra Sula Timotej 2000 Pršan Martin 1979 0:2
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia rating2 rating4
01. 05. 2017 Muž Benc Jan Zlate Moravce 1978 6.481 6.000
22. 04. 2017 Muž Béreš Juraj Topoľčany 1983 3.962 5.000
06. 05. 2017 Muž Danter Zoltan Senec 1979 9.037 9.000
13. 04. 2017 Muž Dudáš Ján Zlaté Moravce 1964 4.359 6.000
12. 04. 2017 Muž Fillo Anton Trenčín 1991 6.418 5.000
06. 05. 2017 Muž Horvát Martin Trenčín 1990 3.015 5.000
13. 04. 2017 Muž Javorský Miloš Stupava 1985 2.994 8.000
11. 04. 2017 Muž Kamensky Radovan Malacky 1972 3.236 5.634
02. 05. 2017 Muž Konečný Ivan Zlaté Moravce 1984 6.454 7.000
12. 04. 2017 Muž Kordoš Vladimír Trenčianske Teplice 1978 4.097 6.000
26. 04. 2017 Muž Kosut Marian Zlate Moravce 1972 4.052 3.551
12. 04. 2017 Muž Mikláš Jaroslav Zlaté Moravce 1965 5.911 8.000
19. 04. 2017 Muž Minar Roman Topoľčianky 1979 6.713 5.000
14. 05. 2017 Muž Orság Dušan Zlaté Moravce 1957 5.362 6.000
09. 05. 2017 Muž Porubský Roman Banská Bystrica 1965 5.043 5.503
08. 05. 2017 Muž Pršan Martin Klasov 1979 5.323 9.000
10. 05. 2017 Muž Salay Jakub Stupava 1990 4.479 4.000
01. 05. 2017 Muž Stojovic Marko Bratislava 1977 3.601 4.000
17. 04. 2017 Muž Sula Timotej Topolcany 2000 4.546 5.000
02. 05. 2017 Žena Szabóová Agáta Dunajská Streda 1989 8.993 6.000
09. 05. 2017 Muž Šulovský Ján Zlaté Moravce 1981 7.500 8.000
08. 05. 2017 Muž Varga Juraj Zlaté Moravce 1986 4.791 4.000
16. 04. 2017 Muž Vlnka Juraj Trenčín 1979 3.762 6.000


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia rating2 rating4
09. 05. 2017 14. 05. 2017 Muž Ľalík Miroslav Nitra 1976 3.000 5.000
22. 04. 2017 10. 05. 2017 Muž Medvecký Kubo Bratislava 1990 5.852 9.000
19. 04. 2017 10. 05. 2017 Muž Seda Zdenek Nitra 1979 2.903 4.000