Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 15.02. 2019
Prihlášky do: 13.02. 2019
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 59

Názov: HALOVÉ MSR seniorov 2019
Mesto: Levice
Kontaktná osoba: Erik Lamper, m: 0903 450 920, lamper.erik@gmail.com
Dôležité informácie:

Termín: 15. - 18. 2. 2019
Usporiadateľ: TK Ratufa Levice
Miesto konania: TK Ratufa, Turecký rad , Levice
Dvorce: 3 - Maro Pro Flex
Kategórie: 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 75+, 80+, 85+
POZOR! štartovať môžu len hráči s platnou registráciou STZ a hráči ktorí sa prihlásia cez zasportujsiopen.sk (viac info o obnove registrácie v STZ)
Prezentácia: 
Upozornenie: Časy prezentácie sú len predpokladané a môžu byť ešte upravené na základe počtu prihlášok v jednotlivých kategóriách.
Muži 65+ až 85+: 15.2. do 9,00 h
Muži 55+ až 60+: 15.2. do 12,00 h
Muži 45+ až 50+: 16.2. do 9,00 h
Muži 35+ až 40+: 16.2. do 12,00 h
Ženy 35+: 17.2. do 9,00 h
Viac informácií: ROZPIS SÚŤAŽE  
Výsledky: 
dvojhra:  40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 75+, 
štvorhra: 35+, 45+, 55+, 65+, 75+, 

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba hráči registrovaní v STZ.: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba seniori.: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
15. 02. 2019 4-hra Horváth Juraj 1944
Černák Zoltán 1942
Augustín Ľudovít 1937
Juráček Silvester 1939
2:0
15. 02. 2019 4-hra Kunert Viliam 1953
Porubský Miroslav 1954
Filipovič Igor 1952
Rácz Štefan 1953
2:1
15. 02. 2019 4-hra Žufka Jordan 1949
Antolík Ján 1952
Kunert Viliam 1953
Porubský Miroslav 1954
2:0
15. 02. 2019 4-hra Žufka Jordan 1949
Antolík Ján 1952
Kolář Jozef 1954
Čangel Ján 1953
2:0
15. 02. 2019 4-hra Sulaček Jozef 1964
Valašík Peter 1960
Schwarzbacher Marian 1958
Schwarzbacher Vladimír 1956
2:1
15. 02. 2019 4-hra Sulaček Jozef 1964
Valašík Peter 1960
Haščík Peter 1963
Ondrej Mikuláš 1960
2:0
15. 02. 2019 4-hra Sulaček Jozef 1964
Valašík Peter 1960
Stojan Jozef 1952
Škoda Jozef 1961
2:0
15. 02. 2019 4-hra Schwarzbacher Marian 1958
Schwarzbacher Vladimír 1956
Chobot Ivan 1956
Tuvšinžargal Lchagvasuren 1958
2:0
15. 02. 2019 4-hra Surový Ján 1961
Chmúra Jozef 1971
Bartoš Ján 1971
Taraj Jaroslav 1966
2:0
15. 02. 2019 4-hra Surový Ján 1961
Chmúra Jozef 1971
Župa Ján 1961
Engel Boris 1965
2:0
15. 02. 2019 4-hra Meravý Radoslav 1975
Adámi Róbert 1971
Babindai Patrik 1977
Berecz Levente 1976
2:0
15. 02. 2019 2-hra Makovický Tomáš 1954 Kolář Jozef 1954 2:0
15. 02. 2019 2-hra Kolář Jozef 1954 Rácz Štefan 1953 2:0
15. 02. 2019 2-hra Makovický Tomáš 1954 Kobylka Stanislav 1949 2:0
15. 02. 2019 2-hra Kolář Jozef 1954 Kunert Viliam 1953 2:0
15. 02. 2019 2-hra Rácz Štefan 1953 Čangel Ján 1953 2:1
15. 02. 2019 2-hra Kobylka Stanislav 1949 Stojan Jozef 1952 2:0
15. 02. 2019 2-hra Makovický Tomáš 1954 Žufka Jordan 1949 2:0
15. 02. 2019 2-hra Kolář Jozef 1954 Antolík Ján 1952 2:0
15. 02. 2019 2-hra Kunert Viliam 1953 Tomaskovic Peter 1952 2:0
15. 02. 2019 2-hra Rácz Štefan 1953 Porubský Miroslav 1954 2:0
15. 02. 2019 2-hra Čangel Ján 1953 Macko Vladimír 1951 2:0
15. 02. 2019 2-hra Stojan Jozef 1952 Sumka Miroslav 1950 2:0
15. 02. 2019 2-hra Kobylka Stanislav 1949 Kuťka Vladimír 1953 2:1
15. 02. 2019 2-hra Makovický Tomáš 1954 Filipovič Igor 1952 2:0
15. 02. 2019 2-hra Žufka Jordan 1949 Baláž Peter 1947 2:0
15. 02. 2019 2-hra Makovický Tomáš 1954 Hanulík Ľubomír 1951 2:0
15. 02. 2019 2-hra Vajdička Ján 1955 Schwarzbacher Marian 1958 2:1
15. 02. 2019 2-hra Schwarzbacher Marian 1958 Cerovský Ján 1955 2:1
15. 02. 2019 2-hra Vajdička Ján 1955 Vizi Ladislav 1959 2:0
15. 02. 2019 2-hra Cerovský Ján 1955 Littrich Anton 1956 2:0
15. 02. 2019 2-hra Schwarzbacher Marian 1958 Feriancik Peter 1957 2:1
15. 02. 2019 2-hra Vizi Ladislav 1959 Schwarzbacher Vladimír 1956 2:1
15. 02. 2019 2-hra Vajdička Ján 1955 Mixtaj Ján 1957 2:1
15. 02. 2019 2-hra Feriancik Peter 1957 Tuvšinžargal Lchagvasuren 1958 2:0
15. 02. 2019 2-hra Vizi Ladislav 1959 Chobot Ivan 1956 2:0
15. 02. 2019 2-hra Surový Ján 1961 Jančiar Peter 1963 2:0
15. 02. 2019 2-hra Jančiar Peter 1963 Ondrej Mikuláš 1960 2:0
15. 02. 2019 2-hra Surový Ján 1961 Valašík Peter 1960 2:0
15. 02. 2019 2-hra Jančiar Peter 1963 Haščík Peter 1963 2:0
15. 02. 2019 2-hra Valašík Peter 1960 Škoda Jozef 1961 2:1
15. 02. 2019 2-hra Surový Ján 1961 Sulaček Jozef 1964 2:0
15. 02. 2019 2-hra Valašík Peter 1960 Čepka Ľuboš 1962 2:1
15. 02. 2019 2-hra Taraj Jaroslav 1966 Siebenstich st. Erich 1967 2:1
15. 02. 2019 2-hra Siebenstich st. Erich 1967 Župa Ján 1961 2:0
15. 02. 2019 2-hra Taraj Jaroslav 1966 Ivan Miroslav 1966 2:1
15. 02. 2019 2-hra Siebenstich st. Erich 1967 Milkov Milan 1966 2:0
15. 02. 2019 2-hra Župa Ján 1961 Mikláš Jaroslav 1965 2:0
15. 02. 2019 2-hra Taraj Jaroslav 1966 Engel Boris 1965 2:1
15. 02. 2019 2-hra Sysák Rastislav 1973 Chmúra Jozef 1971 2:0
15. 02. 2019 2-hra Chmúra Jozef 1971 Bartoš Ján 1971 2:0
15. 02. 2019 2-hra Sysák Rastislav 1973 Hofferik Henrich 1972 2:1
15. 02. 2019 2-hra Bartoš Ján 1971 Šara Marek 1974 2:0
15. 02. 2019 2-hra Chmúra Jozef 1971 Jánošík Juraj 1972 2:0
15. 02. 2019 2-hra Hofferik Henrich 1972 Valica Július 1974 2:0
15. 02. 2019 2-hra Meravý Radoslav 1975 Babindai Patrik 1977 2:0
15. 02. 2019 2-hra Meravý Radoslav 1975 Berecz Levente 1976 2:0
15. 02. 2019 2-hra Babindai Patrik 1977 Pizúr Martin 1977 2:0
15. 02. 2019 2-hra Pizúr Martin 1977 Adámi Róbert 1971 2:1
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
11. 02. 2019 Muž Adámi Róbert Trenčín 1971 45+ 5 4
06. 02. 2019 Muž Antolík Ján Levice 1952 65+ 13 1
09. 02. 2019 Muž Augustín Ľudovít Nové Zámky 1937 80+ 2 6
03. 02. 2019 Muž Babindai Patrik Sturovo 1977 40+ 9 7
08. 02. 2019 Muž Baláž Peter Košice 1947 70+ 6 38
21. 01. 2019 Muž Balážik Pavel Liptovský Mikuláš 1979 40+ 8
31. 01. 2019 Muž Bartoš Ján Dolný Kubín 1971 45+ 10 23
23. 01. 2019 Muž Belujsky Jan Banska Stiavnica 1971 45+
24. 01. 2019 Muž Berecz Levente Štúrovo 1976 40+ 15
28. 01. 2019 Muž Bochníček Pavel Bratislava 1963 55+ 30
19. 01. 2019 Muž Cerovský Ján Hriňová 1955 60+ 6 1
18. 01. 2019 Muž Čangel Ján Topoľčany 1953 65+ 23 17
13. 02. 2019 Muž Čepka Ľuboš Malacky 1962 55+ 7 30
04. 02. 2019 Muž Černák Zoltán Bratislava 1942 75+ 1
10. 02. 2019 Muž Engel Boris Chorvátsky Grob 1965 50+ 11 10
09. 01. 2019 Muž Feriancik Peter Martin 1957 60+ 11 25
12. 02. 2019 Muž Filipovič Igor Košice 1952 65+ 15 10
28. 01. 2019 Muž Hanulík Ľubomír Košice 1951 65+ 6 38
07. 02. 2019 Muž Haščík Peter Martin 1963 55+ 32 25
13. 02. 2019 Muž Hofferik Henrich Nové Zámky 1972 45+ 22
09. 02. 2019 Muž Horváth Juraj Nové Zámky 1944 75+ 2 6
12. 02. 2019 Muž Chmúra Jozef Svätý kríž 1971 45+ 24 28
15. 01. 2019 Muž Chobot Ivan Levice 1956 60+ 20
27. 01. 2019 Muž Ivan Miroslav Banska Bystrica 1966 50+ 2 45
08. 02. 2019 Muž Jančiar Peter Banská Bystrica 1963 55+ 3 11
06. 02. 2019 Muž Jánošík Juraj Trencianske Teplice 1972 45+ 16 12
11. 02. 2019 Muž Juráček Silvester Žiar nad Hronom 1939 80+ 1 3
08. 01. 2019 Muž Kobylka Stanislav Nové Mesto nad Váhom 1949 70+ 2 3
11. 02. 2019 Muž Kolář Jozef Nováky 1954 65+ 2 8
10. 02. 2019 Muž Kunert Viliam Piešťany 1953 65+ 15 12
13. 02. 2019 Muž Kuťka Vladimír Levice 1953 65+ 19
28. 01. 2019 Muž Littrich Anton Kremnica 1956 60+ 29 21
13. 02. 2019 Muž Macko Vladimír B Bystrica 1951 65+ 27
21. 01. 2019 Muž Makovický Tomáš Bratislava 1954 65+ 5 11
12. 02. 2019 Muž Meravý Radoslav Trenčianska Turná - Hámre 1975 40+ 1 2
13. 02. 2019 Muž Mikláš Jaroslav Zlaté Moravce 1965 50+ 40
13. 02. 2019 Muž Milkov Milan Košice 1966 50+ 3
19. 01. 2019 Muž Mixtaj Ján Hnúšťa 1957 60+ 3 8
28. 01. 2019 Muž Ondrej Mikuláš Galanta 1960 55+ 32 21
08. 02. 2019 Muž Pizúr Martin Želiezovce 1977 40+ 30 21
13. 02. 2019 Muž Plešinský Michal Želiezovce 1983 35+ 18 21
30. 01. 2019 Muž Porubský Miroslav Topoľčany 1954 65+ 27 12
28. 01. 2019 Muž Rácz Štefan Poprad 1953 65+ 3 6
08. 01. 2019 Muž Schwarzbacher Vladimír Levoča 1956 60+ 8 4
11. 01. 2019 Muž Schwarzbacher Marian Humenne 1958 60+ 7 29
14. 01. 2019 Muž Siebenstich st. Erich Bratislava 1967 50+ 6 8
13. 02. 2019 Muž Stojan Jozef Galanta 1952 65+ 27 38
13. 02. 2019 Muž Sulaček Jozef Veľký Krtíš 1964 55+ 2 2
28. 01. 2019 Muž Sumka Miroslav Bratislava 1950 65+
11. 02. 2019 Muž Surový Ján Ružomberok 1961 55+ 6 30
28. 01. 2019 Muž Sysák Rastislav Bratislava 1973 45+ 4 45
15. 01. 2019 Muž Šara Marek Slovenska Ľupča 1974 45+ 10
13. 02. 2019 Muž Škoda Jozef Galanta 1961 55+ 12 21
04. 02. 2019 Muž Šorm Július Bratislava 1938 80+ 3 1
06. 02. 2019 Muž Taraj Jaroslav Dolný Kubín 1966 50+ 5 28
12. 02. 2019 Muž Tomaskovic Peter Svaty jur 1952 65+ 27
10. 01. 2019 Muž Tuvšinžargal Lchagvasuren Levice 1958 60+ 18 48
03. 02. 2019 Muž Vajdička Ján Sliač 1955 60+ 16 11
13. 02. 2019 Muž Valašík Peter Topoľčany 1960 55+ 18 42
13. 02. 2019 Muž Valica Július Považská Bystrica 1974 45+ 49
06. 02. 2019 Muž Varchulík Štefan Nitra 1934 85+ 1
08. 02. 2019 Muž Vizi Ladislav Štúrovo 1959 60+ 15 11
19. 01. 2019 Muž Žufka Jordan Kremnica 1949 70+ 1 2
19. 01. 2019 Muž Župa Ján Sabinov 1961 55+ 5 6


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
19. 01. 2019 13. 02. 2019 Muž Bagar Boris Trenčín 1948 70+ 3 7
08. 01. 2019 29. 01. 2019 Muž Matejovsky Milan Košice 1952 65+ 7 4
11. 01. 2019 06. 02. 2019 Muž Pápay Ján Liptovský Mikuláš 1953 65+ 14 17
11. 02. 2019 13. 02. 2019 Muž Poruban Ľubomír Trenčianské Stankovce 1957 60+ 5 5
11. 01. 2019 07. 02. 2019 Muž Rybařík Jiří Liptovský Mikuláš 1956 60+