Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 31.08. 2019
Prihlášky do: 28.08. 2019
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 23

Názov: Count Point Rekreant 2019
Mesto: Malacky
Kontaktná osoba: Radovan Kamenský 0905 581 512 , Martin Horvát 0917 322 864, tenisrekreant@gmail.com
Dôležité informácie:

Usporiadateľ: TENISREKREANT
Miesto konania: Malacky, Zámocká 12 (antukové kurty TK Strojár)
Počet dvorcov: 3 - antuka
Kategórie, disciplíny: dvojhra (bez obmedzenia veku a pohlavia, štandardná rekreačná úroveň)
Štartovné: 25,- € (na mieste 30,- €) Občerstvenie a pitný režim budú zabezpečené, organizátor zabezpečuje tenisové lopty, trofeje pre víťaza a finalistu oboch pavúkov a tretie miesta.
Spôsob hry: Hlavný pavúk a útechový pavúk sa budú hrať na 2 víťazné sety (3. set supertiebreak do 10).
Prezentácia: od 7:15 h, individuálne podľa časového harmonogramu, najneskôr však 10 minút pred začiatkom svojho zápasu
Viac informácií: Rozpis súťaže a www.tenisrekreant.sk 

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
31. 08. 2019 2-hra Bojňanský Jaroslav 1975 Prachár Vladimír 1988 0:2
31. 08. 2019 2-hra Javorský Miloš 1985 Prachár Vladimír 1988 0:2
31. 08. 2019 2-hra Bojňanský Jaroslav 1975 Kollár Martin 1981 1:0
31. 08. 2019 2-hra Landl Roman 1975 Prachár Vladimír 1988 0:2
31. 08. 2019 2-hra Javorský Miloš 1985 Salay Jakub 1990 2:0
31. 08. 2019 2-hra Ľalík Miroslav 1976 Kollár Martin 1981 0:2
31. 08. 2019 2-hra Bojňanský Jaroslav 1975 Taraba Vladimír 1957 2:0
04. 09. 2019 2-hra Čepka Ľuboš 1962 Sabol Ján 1966 2:0
31. 08. 2019 2-hra Benko Tibor 1962 Sabol Ján 1966 0:2
31. 08. 2019 2-hra Mikustiak Dusan 1990 Čepka Ľuboš 1962 1:2
31. 08. 2019 2-hra Marinák Mário 1986 Sabol Ján 1966 0:2
31. 08. 2019 2-hra Rabek Matus 1993 Benko Tibor 1962 0:2
31. 08. 2019 2-hra Čepka Ľuboš 1962 Čas Ladislav 1951 2:0
31. 08. 2019 2-hra Mikustiak Dusan 1990 Rábek Denis 2000 2:0
31. 08. 2019 2-hra Benko Tibor 1962 Prachár Vladimír 1988 0:2
31. 08. 2019 2-hra Mikustiak Dusan 1990 Landl Roman 1975 0:2
31. 08. 2019 2-hra Lorencovič Jakub 1989 Salay Jakub 1990 0:2
31. 08. 2019 2-hra Javorský Miloš 1985 Rábek Denis 2000 2:0
31. 08. 2019 2-hra Rabek Matus 1993 Kollár Martin 1981 0:2
31. 08. 2019 2-hra Ľalík Miroslav 1976 Čas Ladislav 1951 2:0
31. 08. 2019 2-hra Taraba Vladimír 1957 Sabol Ján 1966 2:0
31. 08. 2019 2-hra Bojňanský Jaroslav 1975 Čepka Ľuboš 1962 2:0
31. 08. 2019 2-hra Lorencovič Jakub 1989 Marinák Mário 1986 2:0
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia rating2 rating4
15. 08. 2019 Muž Benko Tibor Bratislava 1962 7.265 6.000
14. 08. 2019 Muž Bojňanský Jaroslav Sereď 1975 1.753 6.000
22. 08. 2019 Muž Čas Ladislav Malacky 1951 4.552 5.000
28. 08. 2019 Muž Čepka Ľuboš Malacky 1962 4.062 5.804
14. 08. 2019 Muž Javorský Miloš Stupava 1985 1.469 7.003
13. 08. 2019 Muž Kollár Martin Levice 1981 2.659 4.332
14. 08. 2019 Muž Ľalík Miroslav Nitra 1976 2.283 5.998
28. 08. 2019 Muž Landl Roman Veľké Leváre 1975 3.173 4.000
20. 08. 2019 Muž Lorencovič Jakub Bratislava 1989 6.444 6.000
21. 08. 2019 Muž Marinák Mário Šoporňa 1986 8.000 8.000
13. 08. 2019 Muž Mikustiak Dusan Trencin 1990 3.608 7.000
13. 08. 2019 Muž Prachár Vladimír Nová Baňa 1988 1.187 4.000
28. 08. 2019 Muž Rabek Matus Šaľa 1993 7.377 7.000
28. 08. 2019 Muž Rábek Denis Šaľa 2000 7.260 7.000
26. 08. 2019 Muž Sabol Ján Malacky 1966 3.800 5.234
25. 08. 2019 Muž Salay Jakub Stupava 1990 4.914 6.998
20. 08. 2019 Muž Taraba Vladimír Malacky 1957 3.623 4.000


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia rating2 rating4
12. 08. 2019 28. 08. 2019 Muž Levak Matej Dvorniky 1983 3.566 6.000
13. 08. 2019 18. 08. 2019 Muž Struhár Marian Blatné 1981 1.019 6.000
22. 08. 2019 28. 08. 2019 Muž Ščípa Peter Šoporňa 1985 4.884 7.000