Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 06.06. 2020
Prihlášky do: 05.06. 2020
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 33

Názov: Letné majstrovstvá VÝCHODOslovenského regiónu - seniori 2020
Mesto: Levoča
Kontaktná osoba: Vavrinec Sedlák, m: 0903 906 325, mail: tc@tc92levoca.eu, vased@zoznam.sk
Dôležité informácie:

Termín: 6. - 7. 6. 2020
Usporiadateľ: TC 92 Levoča
Miesto konania: Potočná 26, Levoča
Počet dvorcov a povrch: 6 antuka
Disciplíny: dvojhra, štvorhra
Kategórie: muži 35+ až 75+, turnaja sa môžu zúčastniť len hráči registrovaní v STZ za východoslovenský región.
Štartovné: 10 Eur
Prezentácia: 6. 6. v mieste konania
M 65+ - 75+ do 8.30 hod.
M 55+ - 60+ do 9.00 hod.
M 45+ - 50+ do 9.30 hod.
M 35+ - 40+ do 10.00 hod.
Viac informácií: rozpis súťaže    
Výsledky: 
dvojhra: 35+, 40+, 50+, 55+60+65+70+
štvorhra: 35+, 45+, 55+65+

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba hráči registrovaní v STZ.: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba seniori.: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
06. 06. 2020 2-hra Tuleja Miroslav 1963 Faltin Peter 1968 2:0
06. 06. 2020 2-hra Joppa Stanislav 1968 Petrek František 1970 2:0
07. 06. 2020 4-hra Bogner Fero 1980
Hrebik Dusan 1982
Lafko Juraj 1977
Siska Ivan 1965
2:0
06. 06. 2020 4-hra Bogner Fero 1980
Hrebik Dusan 1982
Galajda Jozef 1983
Procházka Vladimír 1984
2:1
06. 06. 2020 4-hra Joppa Stanislav 1968
Joppa Štefan 1963
Milkov Milan 1966
Pivka Ladislav 1957
2:0
06. 06. 2020 2-hra Hrebik Dusan 1982 Galajda Jozef 1983 2:0
06. 06. 2020 4-hra Tuleja Miroslav 1963
Župa Ján 1961
Frič Igor 1960
Schwarzbacher Vladimír 1956
2:1
06. 06. 2020 4-hra Chobot Jozef 1951
Hanulík Ľubomír 1951
Kratka František 1950
Rácz Štefan 1953
2:0
06. 06. 2020 2-hra Procházka Vladimír 1984 Dziak Michal 1982 2:0
06. 06. 2020 2-hra Baláž Peter 1947 Petričko Ladislav 1947 2:0
06. 06. 2020 2-hra Tomčo Daniel 1965 Siska Ivan 1965 2:0
06. 06. 2020 2-hra Lafko Juraj 1977 Bogner Fero 1980 2:0
06. 06. 2020 2-hra Joppa Stanislav 1968 Štieber Peter 1969 2:1
06. 06. 2020 2-hra Skonc Milan 1958 Schwarzbacher Vladimír 1956 2:0
06. 06. 2020 2-hra Vidiš Peter 1963 Joppa Štefan 1963 2:1
06. 06. 2020 2-hra Skonc Milan 1958 Frič Igor 1960 2:0
06. 06. 2020 2-hra Kratka František 1950 Hanes Dušan 1947 2:0
06. 06. 2020 2-hra Galajda Jozef 1983 Procházka Vladimír 1984 2:0
06. 06. 2020 2-hra Hrebik Dusan 1982 Dziak Michal 1982 2:0
06. 06. 2020 2-hra Rácz Štefan 1953 Hanulík Ľubomír 1951 2:0
06. 06. 2020 2-hra Chobot Jozef 1951 Matejovsky Milan 1952 2:0
06. 06. 2020 2-hra Schwarzbacher Vladimír 1956 Pivka Ladislav 1957 2:0
06. 06. 2020 2-hra Štieber Peter 1969 Tuleja Miroslav 1963 2:0
06. 06. 2020 2-hra Joppa Stanislav 1968 Milkov Milan 1966 2:0
06. 06. 2020 2-hra Joppa Štefan 1963 Župa Ján 1961 2:0
06. 06. 2020 2-hra Vidiš Peter 1963 Siska Ivan 1965 2:0
06. 06. 2020 2-hra Frič Igor 1960 Sedlák Vavrinec 1960 2:0
06. 06. 2020 2-hra Joppa Štefan 1963 Tomčo Daniel 1965 2:0
06. 06. 2020 2-hra Hanes Dušan 1947 Baláž Peter 1947 2:1
06. 06. 2020 2-hra Schwarzbacher Vladimír 1956 Maly Daniel 1956 2:0
06. 06. 2020 2-hra Kratka František 1950 Petričko Ladislav 1947 2:1
06. 06. 2020 2-hra Hanulík Ľubomír 1951 Matejovsky Milan 1952 2:0
06. 06. 2020 2-hra Rácz Štefan 1953 Chobot Jozef 1951 2:0
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
29. 05. 2020 Muž Baláž Peter Košice 1947 75+ 7
22. 05. 2020 Muž Bogner Fero Smizany 1980 40+ 17 10
23. 05. 2020 Muž Dziak Michal Kežmarok 1982 40+
08. 06. 2020 Muž Faltin Peter Levoča 1968 50+
05. 06. 2020 Muž Frič Igor Košice 1960 60+ 18 42
29. 05. 2020 Muž Galajda Jozef Poprad 1983 35+
08. 06. 2020 Muž Hadidom Pavol Spišská Nová Ves 1976 45+
05. 06. 2020 Muž Hanes Dušan Spišská Nová Ves 1947 75+ 11 16
05. 06. 2020 Muž Hanulík Ľubomír Košice 1951 70+ 6
05. 06. 2020 Muž Hrebik Dusan Spisska Nova Ves 1982 40+
01. 06. 2020 Muž Chobot Jozef Košice 1951 70+ 12 37
04. 06. 2020 Muž Joppa Štefan Svit 1963 55+ 8 10
05. 06. 2020 Muž Joppa Stanislav Svit 1968 50+
06. 06. 2020 Muž Kratka František Červený Kláštor 1950 70+ 15 18
25. 05. 2020 Muž Lafko Juraj Levoča 1977 45+ 2 1
02. 06. 2020 Muž Maly Daniel kosice 1956 65+ 23
23. 05. 2020 Muž Matejovsky Milan Košice 1952 70+ 24 10
31. 05. 2020 Muž Milkov Milan Košice 1966 55+ 3 37
08. 06. 2020 Muž Petrek František Levoča 1970 50+
02. 06. 2020 Muž Petričko Ladislav Ľubotice, Prešov 1947 75+ 8
05. 06. 2020 Muž Pivka Ladislav Košice 1957 65+ 2 18
25. 05. 2020 Muž Procházka Vladimír Levoča 1984 35+ 18 5
30. 05. 2020 Muž Rácz Štefan Poprad 1953 65+ 2 5
25. 05. 2020 Muž Sedlák Vavrinec Levoča 1960 60+ 23 11
25. 05. 2020 Muž Schwarzbacher Vladimír Levoča 1956 65+ 4 3
25. 05. 2020 Muž Siska Ivan Levoča 1965 55+ 14 7
26. 05. 2020 Muž Skonc Milan Bardejov 1958 60+ 1 1
06. 06. 2020 Muž Štieber Peter Spišské Podhradie 1969 50+ 14 12
23. 05. 2020 Muž Tomčo Daniel Košice 1965 55+ 19 16
28. 05. 2020 Muž Tuleja Miroslav Šarišské Michaľany 1963 55+ 6 11
23. 05. 2020 Muž Vidiš Peter Spišská Nová Ves 1963 55+ 3 5
27. 05. 2020 Muž Župa Ján Sabinov 1961 60+ 2 3


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
02. 06. 2020 04. 06. 2020 Muž Pálfy Ľubor Spišská Nová Ves 1976 45+ 17 27
24. 05. 2020 06. 06. 2020 Muž Schwarzbacher Marian Humenne 1958 60+ 9 9