Detail turnaja

Hlavička turnaja



Dátum konania: 11.07. 2020
Prihlášky do: 10.07. 2020
Šport: Tenis
Stav: Uzatvorený
Počet odohraných zápasov: 30

Názov: Menoriál J. Kollára 2020
Mesto: Levoča
Kontaktná osoba: Vavrinec Sedlák, m: 0903 906 325, mail: tc@tc92levoca.eu
Dôležité informácie:

Termín: 11. - 12. 7. 2020 (turnaj triedy A)
Usporiadateľ: TC 92 Levoča
Vrchný rozhodca: Vavrinec Sedlák
Adresa dvorcov: Potočná 26, Levoča
Dvorce: 6 antuka
Kategórie: Muži 35+, 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70+, 75+, seniorky
Vklady: 12,- €
Spôsob hry: vylučovací na dva víťazné sety za stavu 6:6 tajbrejk do 7, prípadný tretí rozhodujúci set sa hrá ako supertajbrejk do 10.
Prezentácia:
Muži 60+ až 75+: 11. 7. do 8.30 hod.
Muži 55+ až 60+: 11. 7. do 9.00 hod.
Muži 45+ až 50+: 11. 7. do 9.30 hod.
Muži 35+ až 40+: 11. 7. do 10.00 hod.
Ženy od 35 r.: 11. 7. do 11.00 hod.
Viac informácií: rozpis súťaže
Výsledky:
dvojhra: 35+40+50+55+60+65+70+
štvorhra: 35+, 55+65+

Možnosť prihlásiť sa na turnaj online: ÁNO
Na tento turnaj sa môžu prihlásiť iba seniori.: ÁNO
 

odohrané zápasy


Dátum zápasu Disciplína Vyzývateľ Súper Výsledok Akcia
12. 07. 2020 4-hra Hadidom Maroš 1978
Sedlák Vavrinec 1960
Lafko Juraj 1977
Siska Ivan 1965
2:0
12. 07. 2020 4-hra Joppa Štefan 1963
Vidiš Peter 1963
Grančič Milan 1957
Schwarzbacher Vladimír 1956
2:0
12. 07. 2020 2-hra Pivka Ladislav 1957 Schwarzbacher Vladimír 1956 2:0
11. 07. 2020 4-hra Žufka Jordan 1949
Matejovsky Milan 1952
Rácz Štefan 1953
Kratka František 1950
2:0
11. 07. 2020 2-hra Lafko Juraj 1977 Procházka Vladimír 1984 2:0
11. 07. 2020 2-hra Kolář Jozef 1954 Rácz Štefan 1953 2:1
11. 07. 2020 2-hra Engel Boris 1965 Vidiš Peter 1963 2:0
12. 07. 2020 2-hra Pivka Ladislav 1957 Grančič Milan 1957 2:0
11. 07. 2020 2-hra Lafko Juraj 1977 Dziak Michal 1982 2:0
11. 07. 2020 4-hra Žufka Jordan 1949
Matejovsky Milan 1952
Filipovič Igor 1952
Kováč Jozef 1955
1:0
11. 07. 2020 4-hra Filipovič Igor 1952
Kováč Jozef 1955
Hanulík Ľubomír 1951
Širica Peter 1953
2:0
11. 07. 2020 2-hra Žufka Jordan 1949 Baláž Peter 1947 2:0
11. 07. 2020 2-hra Matejovsky Milan 1952 Chobot Jozef 1951 2:0
11. 07. 2020 2-hra Schwarzbacher Vladimír 1956 Frič Igor 1960 2:1
11. 07. 2020 2-hra Hadidom Maroš 1978 Buchala Marcel 1973 2:1
11. 07. 2020 2-hra Procházka Vladimír 1984 Dziak Michal 1982 2:0
11. 07. 2020 2-hra Žufka Jordan 1949 Kratka František 1950 2:0
11. 07. 2020 2-hra Kolář Jozef 1954 Matejovsky Milan 1952 2:0
11. 07. 2020 2-hra Chobot Jozef 1951 Kováč Jozef 1955 2:1
11. 07. 2020 2-hra Grančič Milan 1957 Sedlák Vavrinec 1960 2:1
11. 07. 2020 2-hra Vidiš Peter 1963 Joppa Štefan 1963 2:1
11. 07. 2020 2-hra Buchala Marcel 1973 Bogner Fero 1980 2:0
11. 07. 2020 2-hra Hadidom Maroš 1978 Pálenek Peter 1977 2:0
11. 07. 2020 2-hra Taraj Jaroslav 1966 Štieber Peter 1969 2:1
11. 07. 2020 2-hra Joppa Štefan 1963 Siska Ivan 1965 2:0
11. 07. 2020 2-hra Engel Boris 1965 Tomčo Daniel 1965 2:1
11. 07. 2020 2-hra Baláž Peter 1947 Hanes Dušan 1947 2:1
11. 07. 2020 2-hra Frič Igor 1960 Maly Daniel 1956 2:0
11. 07. 2020 2-hra Rácz Štefan 1953 Hanulík Ľubomír 1951 2:0
11. 07. 2020 2-hra Kolář Jozef 1954 Filipovič Igor 1952 2:0
 


Prihlásení hráči


Dátum prihlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
23. 06. 2020 Muž Baláž Peter Košice 1947 75+ 7
23. 06. 2020 Muž Bogner Fero Smizany 1980 40+ 17 10
10. 07. 2020 Muž Buchala Marcel Košice 1973 45+ 11 16
25. 06. 2020 Muž Dziak Michal Kežmarok 1982 40+
23. 06. 2020 Muž Engel Boris Chorvátsky Grob 1965 55+ 4 42
08. 07. 2020 Muž Filipovič Igor Košice 1952 70+ 7 4
01. 07. 2020 Muž Frič Igor Košice 1960 60+ 18 42
10. 07. 2020 Muž Grančič Milan Košice 1957 65+
11. 07. 2020 Muž Hadidom Maroš Spišská Nová Ves 1978 40+ 9 6
03. 07. 2020 Muž Hanes Dušan Spišská Nová Ves 1947 75+ 11 16
06. 07. 2020 Muž Hanulík Ľubomír Košice 1951 70+ 6
05. 07. 2020 Muž Chobot Jozef Košice 1951 70+ 12 37
08. 07. 2020 Muž Joppa Štefan Svit 1963 55+ 8 10
09. 07. 2020 Muž Kolář Jozef Nováky 1954 65+ 1 2
25. 06. 2020 Muž Kováč Jozef Trenčianska Turná 1955 65+
09. 07. 2020 Muž Kratka František Červený Kláštor 1950 70+ 15 18
23. 06. 2020 Muž Lafko Juraj Levoča 1977 45+ 2 1
03. 07. 2020 Muž Maly Daniel kosice 1956 65+ 23
29. 06. 2020 Muž Matejovsky Milan Košice 1952 70+ 24 10
10. 07. 2020 Muž Milkov Milan Košice 1966 55+ 3 37
08. 07. 2020 Muž Pálenek Peter Bratislava 1977 45+
29. 06. 2020 Muž Pivka Ladislav Košice 1957 65+ 2 18
30. 06. 2020 Muž Procházka Vladimír Levoča 1984 35+ 18 5
29. 06. 2020 Muž Rácz Štefan Poprad 1953 65+ 2 5
30. 06. 2020 Muž Sedlák Vavrinec Levoča 1960 60+ 23 11
23. 06. 2020 Muž Schwarzbacher Vladimír Levoča 1956 65+ 4 3
30. 06. 2020 Muž Siska Ivan Levoča 1965 55+ 14 7
29. 06. 2020 Muž Širica Peter Košice 1953 65+
10. 07. 2020 Muž Štieber Peter Spišské Podhradie 1969 50+ 14 12
06. 07. 2020 Muž Taraj Jaroslav Dolný Kubín 1966 55+ 4 1
01. 07. 2020 Muž Tomčo Daniel Košice 1965 55+ 19 16
27. 06. 2020 Muž Vidiš Peter Spišská Nová Ves 1963 55+ 3 5
26. 06. 2020 Muž Žufka Jordan Kremnica 1949 70+ 1 1


Odhlásení hráči


Dátum prihlášky Dátum odhlášky Z/M Priezvisko, Meno Mesto Rok narodenia Senior. Kat. RE2 RE4
08. 07. 2020 10. 07. 2020 Muž Joppa Stanislav Svit 1968 50+
08. 07. 2020 11. 07. 2020 Muž Pálfy Ľubor Spišská Nová Ves 1976 45+ 17 27
03. 07. 2020 14. 07. 2020 Muž Petrek František Levoča 1970 50+
02. 07. 2020 14. 07. 2020 Muž Pribiš Daniel Bratislava 1953 65+
30. 06. 2020 10. 07. 2020 Muž Schwarzbacher Marian Humenne 1958 60+ 9 9
02. 07. 2020 09. 07. 2020 Muž Venglár Milan Humenné 1965 55+ 32 42
07. 07. 2020 10. 07. 2020 Muž Župa Ján Sabinov 1961 60+ 2 3